
Ключ Neo Tools разводной 250 мм, 0-50мм, сталь CrV, DIN 3117, резиноваяна р (03-016)
- Готово до відправки
- Код: TZK1211944
1 894 ₴
Продукція компанії NEO Tools змогла дуже швидко завоювати довіру тисяч споживачів завдяки широкому асортименту та відповідності високим стандартам.
Назва фірми NEO Tools трактується, як \" інноватор\" , що повністю виправдано завдяки застосуванню новітніх технологій для виготовлення інструменту.
Для замовника одним з основних параметрів є стандарт виконання продукту.
NEO піддає інструменти скрупульозному і суворому контролю.
Ключ розвідний NEO кований з міцної хромованадіевої сталі.
Відрізняється дуже широким робочим діапазоном губок.
Просвіт губок на 40% більше, ніж у стандартних ключів.
Розширена і витончена голівка дозволяє працювати у важкодоступних місцях.
Ергономічна рукоятка з TPR-покриттям, стійким до впливу масел і мастил.
Якість інструменту підтверджено сертифікатом TÜV і 25-річною гарантією виробника.
Бренд NEO виправдовує очікування професіоналів.
<\/p>
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NEO Tools |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Нове |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 03-016 |
| Вид | розвідний |
| Гарантія, міс | 300 |
| Довжина ключа | 250 мм |
| Комплектація | один ключ |
| Країна виробництва | Китай |
| Максимальне розкриття губок | 50 мм |
| Матеріал | сталь (хром-ванадієва) |
| Мoдель | розвідний 250 мм, 0-50 мм, сталь CrV, DIN 3117, різ |
| Розмір ключів | 0-50 |
| Тип ключа | односторонний |
| Форма ключа | прямий |
- Ціна: 1 894 ₴