
Батарея універсальна Promate 20000mAh PD\/130W (titan-130rc)
- Готово к отправке
- Код: TZK1465228
5 663 ₴
Потужний повербанк на 20 000 mAh<\/strong> з підтримкою 100W Power Delivery <\/strong>і 30W Quick Charge 3.0<\/strong>, швидко зарядить твої пристрої. А металевий корпус,вбудований кабель та підставка додадуть практичності в повсякденному використанні.<\/p>\n Особливості:<\/strong><\/p>\n <\/p>\n Технічні характеристики:<\/strong><\/p>\n <\/p>\n Комплектація:<\/strong><\/p>\n\n
\n
\n
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Производитель | Promate |
| Цвет | Серый |
| Назначение | Для роутера |
| Функции зарядки | Power Delivery |
| Пользовательские характеристики | |
| Емкость | 20000 mAh |
| Інтерфейси підключення (вихід) | USB |
| Інтерфейси підключення (вхід) | USB Type-C |
| Артикул | titan-130rc |
| Выходной ток | 2.25 A |
| Входное напряжение | 5 V |
| Вхідний струм | 3.25 А |
| Гарантія, міс | 24 |
| Джерело заряду батареї | мережа 220 В |
| Електрохімічна система | Li-ion |
| Захист | надлишкової напруги на вході |
| Країна виробництва | Китай |
| Материал корпуса | Вогнетривкий ABS пластик |
| Мoдель | 20000mAh PD\/130W |
| Особенности | Quick Charge 3.0 |
- Цена: 5 663 ₴








