Батарея універсальна Vinga 20000 mAh 22.5W Display Black (VPBB2022)
- Готово к отправке
- Код: TZK1402175
1 769 ₴
+380 (99) 371-29-72
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Батарея універсальна Vinga 20000 mAh 22.5W Display Black (VPBB2022)Готово к отправке
1 769 ₴
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Ємність - 20000 mAh, електрохімічна система - Li-pol, Джерело заряду батареї - USB, інтерфейси підключення (вихід) - 2 х USB, 2 x USB Type-C, вихідний струм - 1.5 A, 3 A, 2 A, 2.22 A, 1.67 A, 2.25 A, розмір - 146 х 68 х 16 мм, матеріал корпусу - терм
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vinga |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Емкость | 20000 mAh |
| Інтерфейси підключення (вихід) | 2 x USB Type-C |
| Інтерфейси підключення (вхід) | USB |
| Артикул | VPBB2022 |
| Выходной ток | 2.25 A |
| Входное напряжение | 5 V |
| Вхідний струм | 2 А |
| Гарантія, міс | 12 |
| Джерело заряду батареї | USB |
| Електрохімічна система | Li-pol |
| Захист | захист від перегріву |
| Цвет | Черный |
| Країна виробництва | Китай |
| Материал корпуса | Пластик |
| Мoдель | 20000 mAh 22.5W Display Black |
| Особенности | цифровий дисплей |
| Назначение | Для роутера |
| Размер | 146 х 68 х 16 мм |
- Цена: 1 769 ₴