
Мобільний телефон Nokia 230 DS 2024 Black
- Готово к отправке
- Код: TZK1353858
3 149 ₴
Зустрічайте оновлену класику, що поєднує у собі довговічність та стиль. Nokia 230 має алюмінієвий корпус, що виглядає на преміум-клас. Акумулятор забезпечить годинником дзвінків, текстових повідомлень, ігор та відтворення музики. Зафіксуйте свою посмішку або те, що змушує вас посміхатися за допомогою передньої та задньої камер зі світлодіодним спалахом.<\/p>
Стильна довговічність<\/p>
Nokia 230 має алюмінієву задню кришку з піскоструминним оздобленням.<\/p>
Тижня роботи від одного заряду<\/p>
Насолоджуйтесь акумулятором ємністю 1450 мАг - його вистачає на тижні в режимі очікування².<\/p>
Подвійна камера<\/p>
І передня, і основна камери обладнані світлодіодним спалахом.<\/p>
Ігри та розваги<\/p>
Насолоджуйтесь FM-радіо або зіграйте у легендарну гру «Змійка».<\/p>
Стиль поза часом<\/p>
Якщо щось виглядає так красиво, у вас може виникнути спокуса зберігати його в безпеці подалі від очей. Але цього немає потреби. Завдяки піскоструминній алюмінієвій задній кришці, яка плавно огортає бічні сторони, Nokia 230 так само міцний, як і стильний.<\/p>
Фотографуйте<\/p>
Натисніть спеціальну клавішу селфі-камери, щоб увімкнути передню камеру. Задня камера теж є, і обидві зі світлодіодним спалахом, тому насолоджуйтесь якісними знімками.<\/p>
Тепер ви в Battery Town<\/p>
Заряджайте час від часу, а чи не щодня. Nokia 230 довше залишається на зв'язку завдяки акумулятору ємністю 1450 мАг, якого вистачає на кілька тижнів роботи в режимі очікування.<\/p>
Багато розваг та ігор<\/p>
Зробіть перерву та налаштуйтеся на FM-радіо. Готові позмагатися? Запустіть кілька ігор, зокрема легендарну «Змійку».<\/p>
Якщо це важливо, вам зателефонують або напишуть<\/p>
У нулі у нас було менше програм. Найменше каналів для присутності. Але чи менше ми спілкувалися? Видаліть сьогоднішні повідомлення з симпатій, публікацій та коментарів, і вам залишиться розмова з людьми, які вам найбільше не байдужі.<\/p>
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Nokia |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Черный |
| Оснащение | Фонарик |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Тип устройства | Мобильный телефон |
| Память и процессор | |
| Процессор | Unisoc 6531F |
| Экран | |
| Разрешение экрана | 240x320 |
| Мультимедиа | |
| Функции камеры | Вспышка |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 1450 mAh |
| Інтерфейси і підключення | USB Type-C |
| Артикул | 230 DS 2024 Black |
| Бездротові підключення | Bluetooth |
| Вес | 92 грам |
| Встроенная память | 16 Mb |
| Гарантія, міс | 12 |
| Диагональ экрана | 2.8\" |
| Клас телефону | Multi SIM |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Кількість модулів основної камери | 1 |
| Количество ядер | 1 core |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Мoдель | 230 DS 2024 Black |
| Мультимедіа | FM-радіо |
| Оперативная память | 8 Mb |
| Операционная система | no OS |
| Органайзер | Телефонная книга |
| Основна камера | 2 Mpx |
| Покоління зв'язку (2G /3G/4G/5G) | 2G |
| Розміри (мм) | 124.6 x 53.4 x 10.9 мм |
| Розширення пам`яті | microSD (TransFlash), до 32 Gb |
| Стандарти зв'язку (GSM) | 1800 |
| Також шукають | 2024 року |
| Тип дисплея | TFT |
| Формат SIM-карти | Mini |
| Фронтальна камера | 2 Mpx |
| Частота процессора | 208 MHz |
- Цена: 3 149 ₴

