
Практичність, надійність і простота
Практичний і зручний дизайн, проста та легка конструкція корпусу, великі клавіші - усе це робить мобільний телефон ERGO Е281 незамінним супутником у повсякденному житті.
Необхідний функціонал
ERGO Е281 оснащений зрозумілим меню, яскравим TFT-дисплеєм діагоналлю 2.8, з якого зручно переглядати зображення, а також акумулятором ємністю 3000 мА*год, завдяки якому телефон довго тримає заряд.
Модель дає можливість прослуховувати FM-радіо, зберігати та відтворювати файли, передавати їх по Bluetooth. Обʼєм вбудованої памʼяті можна легко розширити, використовуючи карту microSD ємністю до 32 ГБ.
Дві сім-карти для повноцінного спілкування
Завдяки двом слотам для SIM-карт, можна скористатися послугами декількох мобільних операторів, обираючи найвигідніші тарифи для дзвінків, а єдиний GSM стандарт 900\/1800 МГц і інтернет 2G дають можливість залишатися на звʼязку будь-де.<\/p>
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ergo |
| Страна производитель | Китай |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Тип устройства | Мобильный телефон |
| Память и процессор | |
| Процессор | Spreadtrum SC6531E |
| Экран | |
| Разрешение экрана | 240x320 |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 3000 mAh |
| Інтерфейси і підключення | audio 3.5 мм |
| Артикул | E281 Blue |
| Бездротові підключення | Bluetooth |
| Вес | 120 грам |
| Встроенная память | 32 Mb |
| Гарантія, міс | 12 |
| Диагональ экрана | 2.8\" |
| Клас телефону | Multi SIM |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Мoдель | E281 Blue |
| Мультимедіа | ігри |
| Оперативная память | 32 Mb |
| Операционная система | no OS |
| Органайзер | Телефонная книга |
| Покоління зв'язку (2G /3G/4G/5G) | 2G |
| Розміри (мм) | 138 x 58 x 16 мм |
| Розширення пам`яті | microSD, до 32 Gb |
| Стан товару | Новий |
| Також шукають | 2021 року |
| Тип дисплея | TFT |
| Формат SIM-карти | Mini |
- Цена: 999 ₴





