влевовправо

Зарядний пристрій Vention 2xUSB-C PD45W GaN transparent white (FCFW0-EU)
- Готово к отправке
- Код: TZK1482419
1 154 ₴
+380 (99) 371-29-72
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Зарядний пристрій VENTION 2xUSB-C PD45W GaN transparent white (FCFW0-EU) - це інноваційний адаптер, який забезпечить вам швидку та надійну зарядку різноманітних гаджетів. Завдяки технології GaN (гетерогенід галлію), цей пристрій відрізняється компактністю, високою ефективністю та мінімальним нагріванням, що робить його ідеальним вибором для тих, хто цінує якість і безпеку.
Загальна потужність пристрою сягає 45 Вт, що дозволяє ефективно заряджати навіть енергоємні гаджети. Наявність двох USB-C портів з можливістю одночасної зарядки підвищує комфортність використання. При цьому розподілення потужності відбувається оптимально: до 45 Вт на один порт або 25 Вт і 20 Вт при одночасному використанні обох портів.
Підтримка швидкісних протоколів таких як PD 3.0, Quick Charge 2.0\/3.0 та PPS, забезпечує швидку адаптивну зарядку, що зручно для власників сучасних смартфонів, планшетів, геймпадів або TWS навушників. Крім того, адаптер підходить для гаджетів з різноймністю напруги від 100 до 240 V, що є безперечною перевагою під час подорожей.
Стильний прозорий дизайн білого кольору не лише увиразнює якість, а й додає естетичності вашому зарядному арсеналу. VENTION - це поєднання технологій, надійності та сучасного дизайну в одному пристрої.
Загальна потужність пристрою сягає 45 Вт, що дозволяє ефективно заряджати навіть енергоємні гаджети. Наявність двох USB-C портів з можливістю одночасної зарядки підвищує комфортність використання. При цьому розподілення потужності відбувається оптимально: до 45 Вт на один порт або 25 Вт і 20 Вт при одночасному використанні обох портів.
Підтримка швидкісних протоколів таких як PD 3.0, Quick Charge 2.0\/3.0 та PPS, забезпечує швидку адаптивну зарядку, що зручно для власників сучасних смартфонів, планшетів, геймпадів або TWS навушників. Крім того, адаптер підходить для гаджетів з різноймністю напруги від 100 до 240 V, що є безперечною перевагою під час подорожей.
Стильний прозорий дизайн білого кольору не лише увиразнює якість, а й додає естетичності вашому зарядному арсеналу. VENTION - це поєднання технологій, надійності та сучасного дизайну в одному пристрої.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Производитель | Vention |
| Цвет | Белый |
| Назначение | Для телефона |
| Вид | Зарядное устройство |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | FCFW0-EU |
| Выходной ток | 3 A |
| Гарантія, міс | 12 |
| Питание | Сеть |
| Країна виробництва | Китай |
| Максимальная выходная мощность | 45 Вт |
| Максимальний вихідний струм | 3 А |
| Мoдель | 2xUSB-C PD45W GaN transparent white |
| Особенности | інтегрована технологія GaN |
| Тип вихідного підключення | USB Type-C |
| Быстрая зарядка | Quick Charge 3.0 |
- Цена: 1 154 ₴



