влевовправо

Зарядний пристрій Vention 2xUSB-C PD45W GaN transparent gray (FCFH0-EU)
- Готово к отправке
- Код: TZK1482446
1 015 ₴
+380 (99) 371-29-72
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Зарядний пристрій VENTION 2xUSB-C PD45W GaN transparent gray (FCFH0-EU) - це сучасний пристрій для ефективної зарядки ваших гаджетів. Завдяки інноваційній технології GaN (гетерогенід галлію), цей адаптер має компактні розміри і високу ефективність, що робить його ідеальним супутником у подорожах. Потужність до 45\u202fВт дозволяє швидко та надійно заряджати широкий спектр пристроїв: від смартфонів і планшетів до смарт-годинників та фітнес-браслетів.
Основною перевагою моделі є наявність двох USB-C портів, які підтримують протоколи швидкої зарядки PD 3.0, QC 3.0 і Quick Charge 2.0, що забезпечують безпрецедентну швидкість зарядки. Завдяки розподілу потужності, один порт може забезпечити до 45\u202fВт, або розподіляти її між двома пристроями по 25\u202fВт і 20\u202fВт відповідно. Це дозволяє одночасно заряджати кілька девайсів без компромісів у швидкості.
Пристрій сумісний з різними стандартами напруги (100-240\u202fV ~ 50\/60\u202fHz), що робить його зручним для використання в будь-якій частині світу. Інтелектуальна адаптивна оптимізація живлення гарантує, що ваші гаджети завжди отримують оптимальне живлення, знижуючи ризик перегріву. Оберіть VENTION для надійності та досконалості зарядки!
Основною перевагою моделі є наявність двох USB-C портів, які підтримують протоколи швидкої зарядки PD 3.0, QC 3.0 і Quick Charge 2.0, що забезпечують безпрецедентну швидкість зарядки. Завдяки розподілу потужності, один порт може забезпечити до 45\u202fВт, або розподіляти її між двома пристроями по 25\u202fВт і 20\u202fВт відповідно. Це дозволяє одночасно заряджати кілька девайсів без компромісів у швидкості.
Пристрій сумісний з різними стандартами напруги (100-240\u202fV ~ 50\/60\u202fHz), що робить його зручним для використання в будь-якій частині світу. Інтелектуальна адаптивна оптимізація живлення гарантує, що ваші гаджети завжди отримують оптимальне живлення, знижуючи ризик перегріву. Оберіть VENTION для надійності та досконалості зарядки!
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Производитель | Vention |
| Цвет | Белый |
| Назначение | Для телефона |
| Вид | Зарядное устройство |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | FCFH0-EU |
| Выходной ток | 3 A |
| Гарантія, міс | 12 |
| Питание | Сеть |
| Країна виробництва | Китай |
| Максимальная выходная мощность | 45 Вт |
| Максимальний вихідний струм | 3 А |
| Мoдель | 2xUSB-C PD45W GaN transparent gray |
| Особенности | інтегрована технологія GaN |
| Тип вихідного підключення | USB Type-C |
| Быстрая зарядка | Quick Charge 3.0 |
- Цена: 1 015 ₴








