влевовправо

Зарядний пристрій Vention 1xUSB-C PD30W + 1xUSB QC3.0 30W GaN white (FEQW0-EU)
- Готово к отправке
- Код: TZK1482577
567 ₴
+380 (99) 371-29-72
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Зарядний пристрій VENTION 1xUSB-C PD30W + 1xUSB QC3.0 30W GaN white (FEQW0-EU) - це поєднання потужності та інноваційних технологій, які роблять цей адаптер незамінним у вашому повсякденному житті. Оснащений двома портами - сучасним USB-C і класичним USB-A, він ідеально підходить для зарядки новітніх гаджетів, таких як iPhone, Android-пристрої, планшети, смарт-годинники та навіть фітнес-браслети. Використання нітрид-галієвої технології (GaN) дозволяє зменшити розмір пристрою та підвищити ефективність зарядки, зменшуючи тепловиділення в порівнянні з традиційними кремнієвими аналогами.
Пристрій підтримує швидкісні стандарти зарядки, такі як Power Delivery 3.0, Quick Charge 3.0, що забезпечує можливість зарядки вашого смартфона до 60% всього за 28 хвилин. Така ефективність гарантує, що ви завжди будете готові до дії, навіть якщо у вас обмежений час.
Компактний та ергономічний дизайн робить цей зарядний пристрій ідеальним вибором для подорожей. Він легко вміщається в кишеню чи сумку, не займаючи багато місця.
Безпека та надійність - ще одні з ключових характеристик VENTION GaN, який оснащений вогнетривким полікарбонатним корпусом та системою захисту від перегріву, перенапруги та коротких замикань. Це гарантує безпеку як для самого зарядного пристрою, так і для ваших підключених ґаджетів.
Цей зарядний пристрій стане ідеальним партнером для тих, хто цінує якість, ефективність та безпеку в кожному аспекті використання електроніки.
Пристрій підтримує швидкісні стандарти зарядки, такі як Power Delivery 3.0, Quick Charge 3.0, що забезпечує можливість зарядки вашого смартфона до 60% всього за 28 хвилин. Така ефективність гарантує, що ви завжди будете готові до дії, навіть якщо у вас обмежений час.
Компактний та ергономічний дизайн робить цей зарядний пристрій ідеальним вибором для подорожей. Він легко вміщається в кишеню чи сумку, не займаючи багато місця.
Безпека та надійність - ще одні з ключових характеристик VENTION GaN, який оснащений вогнетривким полікарбонатним корпусом та системою захисту від перегріву, перенапруги та коротких замикань. Це гарантує безпеку як для самого зарядного пристрою, так і для ваших підключених ґаджетів.
Цей зарядний пристрій стане ідеальним партнером для тих, хто цінує якість, ефективність та безпеку в кожному аспекті використання електроніки.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Производитель | Vention |
| Цвет | Белый |
| Назначение | Для телефона |
| Вид | Зарядное устройство |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | FEQW0-EU |
| Выходной ток | 1.5 A |
| Гарантія, міс | 12 |
| Додаткові характеристики | матеріал: вогнетривкий пластик |
| Питание | Сеть |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість USB портів | 1 x USB Type C |
| Максимальная выходная мощность | 30 Вт |
| Максимальний вихідний струм | 3 А |
| Мoдель | 1xUSB-C PD30W + 1xUSB QC3.0 30W GaN white |
| Особенности | інтегрована технологія GaN |
| Тип вихідного підключення | USB |
| Быстрая зарядка | Power Delivery 3.0 |
- Цена: 567 ₴








