влевовправо

Зарядний пристрій Vention 1xUSB-C PD30W + 1xUSB QC3.0 30W GaN + cable USB-C to USB-C 1.0m white (TZ-FEQW0-EU-01)
- Готово к отправке
- Код: TZK1482377
709 ₴
+380 (99) 371-29-72
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Зарядний пристрій VENTION 1xUSB-C PD30W + 1xUSB QC3.0 30W GaN - це ваш надійний партнер для зарядки пристроїв, від смарт-годинників до планшетів. Ця модель поєднує високу якість та ефективність, завдяки використанню інноваційної технології нітрид галію (GaN). Завдяки цьому, зарядний пристрій має компактні розміри і зберігає потужність на рівні 30 Вт, що дозволяє йому бути на 53% меншим за стандартні адаптери.
Домашні, офісні чи дорожні умови - зарядний пристрій VENTION завжди забезпечить надійну зарядку без перегріву. Два порти - USB-C і USB-A - підтримують швидку зарядку з протоколами Power Delivery 3.0, Quick Charge 3.0, а також PPS, що запезпечує оптимальне налаштування зарядки для різних пристроїв. Це гарантує максимальну зручність для зарядки не лише новітніх смартфонів, але й старших гаджетів.
Комплект включає кабель USB-C на USB-C довжиною 1 метр, забезпечуючи як швидке заряджання з струмом до 3А, так і швидкість передачі даних до 480 Мбіт\/с. Виготовлений з вогнестійкого полікарбонату, пристрій має надійні механізми безпеки - від захисту від перенапруги та перевантажень до захисту від короткого замикання, що забезпечує тривалий термін служби як зарядного пристрою, так і ваших гаджетів.
Домашні, офісні чи дорожні умови - зарядний пристрій VENTION завжди забезпечить надійну зарядку без перегріву. Два порти - USB-C і USB-A - підтримують швидку зарядку з протоколами Power Delivery 3.0, Quick Charge 3.0, а також PPS, що запезпечує оптимальне налаштування зарядки для різних пристроїв. Це гарантує максимальну зручність для зарядки не лише новітніх смартфонів, але й старших гаджетів.
Комплект включає кабель USB-C на USB-C довжиною 1 метр, забезпечуючи як швидке заряджання з струмом до 3А, так і швидкість передачі даних до 480 Мбіт\/с. Виготовлений з вогнестійкого полікарбонату, пристрій має надійні механізми безпеки - від захисту від перенапруги та перевантажень до захисту від короткого замикання, що забезпечує тривалий термін служби як зарядного пристрою, так і ваших гаджетів.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Производитель | Vention |
| Цвет | Белый |
| Назначение | Для телефона |
| Вид | Зарядное устройство |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | TZ-FEQW0-EU-01 |
| Выходной ток | 1.5 A |
| Гарантія, міс | 12 |
| Довжина кабеля | 1 м |
| Додаткові характеристики | кабель USB Type-C 1 м у комплекті |
| Питание | Сеть |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість USB портів | 1 x USB Type C |
| Максимальная выходная мощность | 30 Вт |
| Максимальний вихідний струм | 3 А |
| Мoдель | 1xUSB-C PD30W + 1xUSB QC3.0 30W GaN + cable USB-C |
| Особенности | захист від перегріву та перенапруги |
| Тип вихідного підключення | USB |
| Быстрая зарядка | Power Delivery 3.0 |
- Цена: 709 ₴








