влевовправо

Мобільний телефон RugOne Xever 7 (6975326660686)
- Готово к отправке
- Код: TZK1490946
28 999 ₴
+380 (99) 371-29-72
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Стан товару - Новий, 6.67\" , 1080 x 2400 pixels, 120 Гц, CPU - MediaTek Dimensity 7025, 12 Gb, 512 Gb, 64 + 50 + 50 Мп, Стабілізація - оптична, Front - 32 Mpx, Bluetooth, WI-FI, NFC, 5550 mAh, пило\/вологозахист, гіроскоп, швидке заряджання, чорний
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Черный |
| Оснащение | Быстрая зарядка |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Тип устройства | Мобильный телефон |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 325 г |
| Память и процессор | |
| Процессор | MediaTek Dimensity 7025 |
| Экран | |
| Частота обновления экрана | 120 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 5550 mAh |
| Інтерфейси і підключення | USB Type-C |
| Артикул | 6975326660686 |
| Бездротові підключення | NFC |
| Безопасность | FaceUnlock |
| Встроенная память | 512 Gb |
| Вбудовані датчики | датчик освітлення |
| Производитель | RugOne |
| Відеоядро | IMG BXM-8-256 |
| Гарантія, міс | 12 |
| Диагональ экрана | 6.67\" |
| Діафрагма основної камери | f\/1.9 + f\/1.8+ f\/2.2 |
| Діафрагма фронтальної камери | f\/2.45 |
| Запис відео основної камери | WQHD (2560х1440) |
| Запис відео фронтальної камери | Full HD\/1920х1080\/стереозвук |
| Клас телефону | Захищені |
| Комплект поставки | захисне скло |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Кількість модулів основної камери | 3 |
| Кількість модулів фронтальної камери | 1 |
| Количество ядер | 8 core |
| Матеріал екрану | Corning Gorilla Glass 3 |
| Матеріал корпуса | скло |
| Метод стабілізації | оптична |
| Мoдель | Xever 7 |
| Мультимедіа | ігри |
| Навігація | ГЛОНАСС |
| Оперативная память | 12 Gb |
| Операционная система | Android 15 |
| Органайзер | Телефонная книга |
| Основна камера | 64 + 50 + 50 Мп |
| Особенности | IP69K |
| Особенности корпуса | водонепроникні |
| Покоління зв'язку (2G /3G/4G/5G) | 5G |
| Разрешение экрана | 1080 x 2400 pixels |
| Розміри (мм) | 173.6 х 84.4 х 14.1 мм |
| Розширення пам`яті | microSD, до 2 Тb |
| Стан товару | Новий |
| Також | смартфон |
| Також шукають | з IP69 |
| Тип дисплея | AMOLED |
| Формат SIM-карти | e-sim |
| Фронтальна камера | 32 Mpx |
| Функции камеры | Распознавание лица |
| Частота процессора | 2.5 GHz |
- Цена: 28 999 ₴








