влевовправо

Килимок для мишки 2E Shiny M Black (2E-PAD-M-SHINY-BLACK)
- Готово к отправке
- Код: TZK1403944
289 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 450 ₴
+380 (99) 371-29-72
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Лаконічний килимок для миші лискучого чорного кольору. Виготовлений зі зносостійкого поліестеру з гладкою поверхнею для плавного ковзання миші. Протиковзка гумова основа забезпечує надійну фіксацію на робочій поверхні. Товщина 2 мм ідеально поєднує комфорт і компактність. Стильний і практичний аксесуар для офісу чи дому.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | 2E |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Черный |
| Толщина | 2 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 2E-PAD-M-SHINY-BLACK |
| Гарантія, міс | 12 |
| Дополнительно | покриття - чорний блискучий поліестер |
| Країна виробництва | Китай |
| Материал | Резина |
| Мoдель | Shiny M Black |
| Особенности | ігрові |
| Розмір (ширина) | великий (400-500 мм) |
| Розміри | 450 х 400 x 2 мм |
- Цена: 289 ₴




