влевовправо

Батарея універсальна Anker 20000mAh 22.5W Built-In USB-C Cable Black (A110EH11)
- Готово к отправке
- Код: TZK1490678
1 769 ₴
+380 (99) 371-29-72
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Ємність - 20000 mAh, електрохімічна система - Li-pol, інтерфейси підключення (вихід) - USB Type-C, 1 х USB, вихідний струм - 3 A, 2.22 A, 2.25 A, розмір - 40.7 х 71.7 х 27.7 мм, матеріал корпусу - пластик, вага - 392 г, Колір - чорний
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Производитель | Anker |
| Цвет | Черный |
| Материал корпуса | Пластик |
| Назначение | Для роутера |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 392 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Емкость | 20000 mAh |
| Інтерфейси підключення (вихід) | 1 х USB |
| Інтерфейси підключення (вхід) | USB Type-C |
| Артикул | A110EH11 |
| Выходной ток | 2.25 A |
| Входное напряжение | 5 V |
| Вхідний струм | 1.6 A |
| Гарантія, міс | 18 |
| Електрохімічна система | Li-pol |
| Захист | неправильного використання роз'ємів |
| Країна виробництва | Китай |
| Мoдель | 20000mAh 22.5W Built-In USB-C Cable Black |
| Особенности | Со встроенным кабелем |
| Размер | 40.7 х 71.7 х 27.7 мм |
- Цена: 1 769 ₴





