влевовправо

Батарея універсальна Anker 10000mAh 22.5W Built-In USB-C Cable White (A110DH21)
- Готово к отправке
- Код: TZK1490839
1 205 ₴
+380 (99) 371-29-72
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Ємність - 10000 mAh, електрохімічна система - Li-pol, інтерфейси підключення (вихід) - USB Type-C, 1 х USB, вихідний струм - 3 A, 2.22 A, 2.25 A, розмір - 40.7 х 71.7 х 15.4 мм, матеріал корпусу - пластик, вага - 229 г, Колір - білий
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Производитель | Anker |
| Цвет | Белый |
| Материал корпуса | Пластик |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 229 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Емкость | 10000 mAh |
| Інтерфейси підключення (вихід) | 1 х USB |
| Інтерфейси підключення (вхід) | USB Type-C |
| Артикул | A110DH21 |
| Выходной ток | 2.25 A |
| Входное напряжение | 5 V |
| Вхідний струм | 1.6 A |
| Гарантія, міс | 18 |
| Електрохімічна система | Li-pol |
| Захист | неправильного використання роз'ємів |
| Країна виробництва | Китай |
| Мoдель | 10000mAh 22.5W Built-In USB-C Cable White |
| Особенности | Со встроенным кабелем |
| Назначение | для смарт-годинників |
| Размер | 40.7 х 71.7 х 15.4 мм |
- Цена: 1 205 ₴

