Батарея універсальна AURA NRG-P30 30000mAh 22.5W Black (PBANRG-P30B)
- Готово к отправке
- Код: TZK1490586
2 713 ₴
+380 (99) 371-29-72
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Батарея універсальна AURA NRG-P30 30000mAh 22.5W Black (PBANRG-P30B)Готово к отправке
2 713 ₴
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Ємність - 30000 mAh, електрохімічна система - Li-pol, інтерфейси підключення (вихід) - USB Type-C, USB, вихідний струм - 1.5 A, 2.1 A, 2 A, 2.2 A, 1.67 A, 2.25 A, розмір - 13.6 x 7.2 x 3.8 мм, матеріал корпусу - пластик, вага - 625 г, Колір - чорний
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Производитель | Aura |
| Цвет | Черный |
| Материал корпуса | Пластик |
| Назначение | Для роутера |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 625 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Емкость | 30000 mAh |
| Інтерфейси підключення (вихід) | USB |
| Інтерфейси підключення (вхід) | Lightinihg |
| Артикул | PBANRG-P30B |
| Выходной ток | 2.25 A |
| Входное напряжение | 5 V |
| Вхідний струм | 1.5 А |
| Гарантія, міс | 6 |
| Електрохімічна система | Li-pol |
| Захист | захист від перегріву |
| Країна виробництва | Китай |
| Мoдель | NRG-P30 30000mAh 22.5W Black |
| Особенности | Quick Charge 2.1 |
| Размер | 13.6 x 7.2 x 3.8 мм |
- Цена: 2 713 ₴