Батарея універсальна AURA NRG-40SE ARM SOLAR 40000mAh Wireless Dynamo charging Green (PBANRG40SEG)
- Готово к отправке
- Код: TZK1490490
3 539 ₴
+380 (99) 371-29-72
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Батарея універсальна AURA NRG-40SE ARM SOLAR 40000mAh Wireless Dynamo charging Green (PBANRG40SEG)Готово к отправке
3 539 ₴
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Ємність - 40000 mAh, електрохімічна система - Li-ion, інтерфейси підключення (вихід) - USB Type-C, USB, вихідний струм - 3 A, розмір - 183 x 92 x 47 мм, матеріал корпусу - пластик, вага - 1025 г, Колір - зелений
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Производитель | Aura |
| Цвет | Зелёный |
| Материал корпуса | Пластик |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1025 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Емкость | 40000 mAh |
| Інтерфейси підключення (вихід) | USB |
| Інтерфейси підключення (вхід) | USB Type-C |
| Артикул | PBANRG40SEG |
| Выходной ток | 3 A |
| Входное напряжение | 5 V |
| Вхідний струм | 3 A |
| Гарантія, міс | 6 |
| Електрохімічна система | Li-ion |
| Захист | надлишкової напруги на вході |
| Країна виробництва | Китай |
| Мoдель | NRG-40SE ARM SOLAR 40000mAh Wireless Dynamo chargi |
| Особенности | Quick Charge 3.0 |
| Назначение | для смарт-годинників |
| Размер | 183 x 92 x 47 мм |
- Цена: 3 539 ₴