Батарея універсальна AURA NRG-30SE ARM SOLAR 30000mAh Wireless charging Green (PBANRG30SEG)
- Готово к отправке
- Код: TZK1490448
3 185 ₴
+380 (99) 371-29-72
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Батарея універсальна AURA NRG-30SE ARM SOLAR 30000mAh Wireless charging Green (PBANRG30SEG)Готово к отправке
3 185 ₴
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Ємність - 30000 mAh, електрохімічна система - Li-ion, вихідний струм - 3 A, розмір - 175 x 88 x 35 мм, матеріал корпусу - пластик, вага - 685 г, Колір - зелений
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Производитель | Aura |
| Цвет | Зелёный |
| Материал корпуса | Пластик |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 685 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Емкость | 30000 mAh |
| Інтерфейси підключення (вхід) | USB Type-C |
| Артикул | PBANRG30SEG |
| Выходной ток | 3 A |
| Входное напряжение | 5 V |
| Вхідний струм | 3 A |
| Гарантія, міс | 6 |
| Електрохімічна система | Li-ion |
| Захист | надлишкової напруги на вході |
| Країна виробництва | Китай |
| Мoдель | NRG-30SE ARM SOLAR 30000mAh Wireless charging Gree |
| Особенности | Quick Charge 3.0 |
| Назначение | для смарт-годинників |
| Размер | 175 x 88 x 35 мм |
- Цена: 3 185 ₴