Батарея універсальна AURA NRG10 10000 mAh Black (PBANRG10B)
- Готово к отправке
- Код: TZK1490454
824 ₴
+380 (99) 371-29-72
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Батарея універсальна AURA NRG10 10000 mAh Black (PBANRG10B)Готово к отправке
824 ₴
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Ємність - 10000 mAh, електрохімічна система - Li-pol, інтерфейси підключення (вихід) - USB Type-C, microUSB, Lightning, USB, вихідний струм - 2.1 A, розмір - 142 x 68 x 20 мм, матеріал корпусу - пластик, вага - 210 г, Колір - чорний
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Производитель | Aura |
| Цвет | Черный |
| Материал корпуса | Пластик |
| Назначение | Для роутера |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 210 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Емкость | 10000 mAh |
| Інтерфейси підключення (вихід) | USB |
| Інтерфейси підключення (вхід) | microUSB |
| Артикул | PBANRG10B |
| Выходной ток | 2.1 A |
| Входное напряжение | 5 V |
| Гарантія, міс | 6 |
| Електрохімічна система | Li-pol |
| Захист | захист від перегріву |
| Країна виробництва | Китай |
| Мoдель | NRG10 10000 mAh Black |
| Особенности | Со встроенным кабелем |
| Размер | 142 x 68 x 20 мм |
- Цена: 824 ₴