влевовправо

Батарея універсальна Canyon PB-301 30000mAh PD\/20W, QC\/3.0 (CNE-CPB301W)
- Готово к отправке
- Код: TZK1359358
2 005 ₴
+380 (99) 371-29-72
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Ємність - 30000 mAh, електрохімічна система - Li-pol, Джерело заряду батареї - мережа 220 В, USB, інтерфейси підключення (вихід) - 2 х USB, microUSB, 2 x USB Type-C, вихідний струм - 5 A, Колір - білий
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Производитель | Canyon |
| Цвет | Белый |
| Назначение | Для роутера |
| Пользовательские характеристики | |
| Емкость | 30000 mAh |
| Інтерфейси підключення (вихід) | 2 x USB Type-C |
| Інтерфейси підключення (вхід) | USB |
| Артикул | CNE-CPB301W |
| Выходной ток | 5 A |
| Входное напряжение | 5 V |
| Вхідний струм | 3 A |
| Гарантія, міс | 24 |
| Джерело заряду батареї | USB |
| Електрохімічна система | Li-pol |
| Країна виробництва | Китай |
| Мoдель | PB-301 30000mAh PD\/20W, QC\/3.0 |
| Особенности | Power Delivery |
| Також | павербанк для роутера |
| Також шукають | для айфону |
- Цена: 2 005 ₴




