Батарея універсальна Vention 10000 mAh 22.5W Black LED Display Type (FHKB0)
- Готово к отправке
- Код: TZK1489362
1 015 ₴
+380 (99) 371-29-72
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Батарея універсальна Vention 10000 mAh 22.5W Black LED Display Type (FHKB0)Готово к отправке
1 015 ₴
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Ємність - 10000 mAh, Джерело заряду батареї - USB, мережа 220 В, інтерфейси підключення (вихід) - 1 х USB, 2 x USB Type-C, Максимальна вихідна потужність, Вт - 22.5, вихідний струм - 3 A, матеріал корпусу - ABS пластик, Колір - чорний
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Производитель | Vention |
| Цвет | Черный |
| Назначение | Для роутера |
| Пользовательские характеристики | |
| Емкость | 10000 mAh |
| Інтерфейси підключення (вихід) | 2 x USB Type-C |
| Інтерфейси підключення (вхід) | USB Type-C |
| Артикул | FHKB0 |
| Выходной ток | 3 A |
| Входное напряжение | 5 V |
| Вхідний струм | 3 A |
| Гарантія, міс | 12 |
| Джерело заряду батареї | мережа 220 В |
| Країна виробництва | Китай |
| Максимальна вихідна потужність, Вт | 22.5 |
| Материал корпуса | ABS пластик |
| Мoдель | 10000 mAh 22.5W Black LED Display Type |
| Особенности | 100 W |
| Також | павербанк для роутера |
| Також шукають | зі швидкою зарядкою |
- Цена: 1 015 ₴