Батарея універсальна Sandberg 27000mAh 140W+100W PD\/140W, with built-in Type-C cable 140W (421-31)
- Готово к отправке
- Код: TZK1489466
4 719 ₴
Компактна та потужна універсальна мобільна батарея Sandberg 27000mAh 240W PD (421-31) забезпечить оптимальне зарядження USB пристроїв, коли ви знаходитесь поза електромережею.<\/p>
Вона оснащена двома портами - USB Type-A з максимальною потужністю 22,5 Вт та USB Type-С з потужністю до 100 Вт та вбудованим кабелем USB Type-С з максимальною потужністю 140 Вт. Sandberg 27000mAh 240W PD підтримує режим Always-ON-Mode для пристроїв із слабким струмом.<\/p>
УМБ дозволяє одночасне зарядження двох пристроїв через USB Type-С порт та кабель з сумарною вихідною потужністю до 240 Вт. При одночасній роботі усіх трьох портів сумарна вихідна потужність становитиме 155 Вт.<\/p>
Швидко поповнюйте заряд Sandberg 27000mAh 240W PD через порт USB Type-С (макс.100 Вт) та кабель USB Type-С (макс.140 Вт). Світлодіодний дисплей проінформує про поточний рівень заряду УМБ.<\/p>
Компактний корпус УМБ робить її зручною для користування, зберігання та перенесення. Беріть Sandberg 27000mAh 240W PD на борт літака, вона відповідає стандартним вимогам авіакомпаній до розміру або безпеки.<\/p>
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Производитель | Sandberg |
| Цвет | Черный |
| Назначение | Для роутера |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 589 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Емкость | 27000 mAh |
| Інтерфейси підключення (вихід) | 2 x USB Type-C |
| Інтерфейси підключення (вхід) | USB Type-C |
| Артикул | 421-31 |
| Выходной ток | 3.5 A |
| Входное напряжение | 5 V |
| Вхідний струм | 3 A |
| Гарантія, міс | 36 |
| Джерело заряду батареї | мережа 220 В |
| Країна виробництва | Китай |
| Максимальна вихідна потужність, Вт | 140 |
| Мoдель | 27000mAh 140W+100W PD\/140W, with built-in Type-C c |
| Особенности | 140 W |
| Размер | 126 х 75 х 50 мм |
| Також | павербанк для роутера |
| Також шукають | зі швидкою зарядкою |
- Цена: 4 719 ₴