Фігурка Super Wings трансформер Transform-a-Bots Такі (Taki), 5 см (YW780058)
- Готово к отправке
- Код: TZK1488748
439 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 450 ₴
+380 (99) 371-29-72
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Фігурка Super Wings трансформер Transform-a-Bots Такі (Taki), 5 см (YW780058)Готово к отправке
439 ₴
Описание
Характеристики
Информация для заказа
герої мультфільмів, кіно і коміксів, вид - фігурка, вікова група - від 3 років, Особливості - колеса, що обертаються, трансформація з літака на робота за 3 кроки, Матеріал - пластик, кількість предметів в упаковці - 1 шт, 5 см
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Производитель | Super Wings |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Материал | Пластик |
| Тип | Робот |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | YW780058 |
| Вид | фігурка |
| Высота | 5 см |
| Гарантія, міс | 0 |
| Элементы питания | не потребує батарейок |
| Комплектация | ігрова фігурка-трансформер Такі - 1 шт |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість предметів в упаковці | 1 шт |
| Мoдель | трансформер Transform-a-Bots Такі (Taki), 5 см |
| Особенности | трансформація з літака на робота за 3 кроки |
| Розмір упаковки | 16 х 13 х 6 см |
| Пол | Для девочек |
- Цена: 439 ₴