Фігурка Star Wars Small Vehicle Транспорт та фігурка A-Wing 7.5см (SWJ0079)
- Готово к отправке
- Код: TZK1488784
659 ₴
+380 (99) 371-29-72
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Фігурка Star Wars Small Vehicle Транспорт та фігурка A-Wing 7.5см (SWJ0079)Готово к отправке
659 ₴
Описание
Характеристики
Информация для заказа
герої мультфільмів, кіно і коміксів, серія - Star Wars, вид - набір фігурок, вікова група - від 8 років, Особливості - фігурка з рухомими частинами тіла, висувне шасі для реалістичного приземлення, зручна підставка для відтворення динамічних сцен чи
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Производитель | Star Wars |
| Возрастная группа | От 8 лет |
| Материал | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | SWJ0079 |
| Вид | набір фігурок |
| Высота | 7.5 см |
| Гарантія, міс | 0 |
| Элементы питания | не потребує батарейок |
| Комплектация | Мікрофігурка пілота A-Wing - 1 шт |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість предметів в упаковці | 2 шт |
| Мoдель | Small Vehicle Транспорт та фігурка A-Wing 7.5см |
| Особенности | відкривна кабіна для пілота |
| Розмір упаковки | 18 х 17 х 9 см |
| Серия | Star Wars |
| Пол | Для мальчиков |
| Тип | герої мультфільмів, кіно і коміксів |
- Цена: 659 ₴