Фігурка Star Wars Blind Vehicle Транспорт та фігурка 5см, в асортименті (SWJ0032)
- Готово к отправке
- Код: TZK1488789
451 ₴
+380 (99) 371-29-72
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Фігурка Star Wars Blind Vehicle Транспорт та фігурка 5см, в асортименті (SWJ0032)Готово к отправке
451 ₴
Описание
Характеристики
Информация для заказа
герої мультфільмів, кіно і коміксів, серія - Star Wars, вид - фігурка, вікова група - від 8 років, Особливості - зручна підставка для колекціонування, іграшка сюрприз, фігурка з рухомими частинами тіла, Матеріал - пластик, кількість предметів в упако
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Производитель | Star Wars |
| Возрастная группа | От 8 лет |
| Материал | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | SWJ0032 |
| Вид | фігурка |
| Высота | 5 см |
| Гарантія, міс | 0 |
| Элементы питания | не потребує батарейок |
| Комплектация | Підставка - 1 шт |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість предметів в упаковці | 1 шт |
| Мoдель | Blind Vehicle Транспорт та фігурка 5см, в асортиме |
| Особенности | фігурка з рухомими частинами тіла |
| Розмір упаковки | 7 х 8 х 3 см |
| Серия | Star Wars |
| Пол | Для мальчиков |
| Тип | герої мультфільмів, кіно і коміксів |
- Цена: 451 ₴