Мобільний телефон Xiaomi Redmi A7 Pro 4\/128GB Black (1195181)
- Готово к отправке
- Код: TZK1488649
4 899 ₴
+380 (99) 371-29-72
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Мобільний телефон Xiaomi Redmi A7 Pro 4\/128GB Black (1195181)Готово к отправке
4 899 ₴
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Стан товару - Новий, 6.9\" , 1600 х 720, 120 Гц, CPU - Unisoc T7250, 4 Gb, 128 Gb, 13 Mpx, Стабілізація - цифровий, Front - 8 Mpx, Bluetooth, WI-FI, 6000 mAh, гіроскоп, чорний
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Xiaomi |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Черный |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Тип устройства | Мобильный телефон |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 208 г |
| Память и процессор | |
| Процессор | UNISOC T7250 |
| Экран | |
| Разрешение экрана | 1600x720 |
| Частота обновления экрана | 120 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 6000 mAh |
| Інтерфейси і підключення | USB Type-C |
| Артикул | 1195181 |
| Бездротові підключення | WI-FI |
| Безопасность | FaceUnlock |
| Встроенная память | 128 Gb |
| Вбудовані датчики | акселерометр |
| Відеоядро | ARM Mali-G57 MP1 |
| Гарантія, міс | 12 |
| Диагональ экрана | 6.9\" |
| Діафрагма основної камери | f\/2.2 |
| Діафрагма фронтальної камери | f\/2.0 |
| Запис відео основної камери | Full HD \/ 1920х1080 \/ стереозвук |
| Запис відео фронтальної камери | Full HD\/1920х1080\/стереозвук |
| Клас телефону | Multi SIM |
| Комплект поставки | документація |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Кількість модулів основної камери | 1 |
| Кількість модулів фронтальної камери | 1 |
| Количество ядер | 8 core |
| Матеріал екрану | скло |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Метод стабілізації | цифровий |
| Мoдель | Redmi A7 Pro 4\/128GB Black |
| Мультимедіа | ігри |
| Навігація | A-GPS |
| Оперативная память | 4 Gb |
| Операционная система | Android 15 |
| Органайзер | Телефонная книга |
| Оснащение | гіроскоп |
| Основна камера | 13 Mpx |
| Особенности корпуса | каплевидний виріз |
| Покоління зв'язку (2G /3G/4G/5G) | 4G |
| Розміри (мм) | 171.56 x 79.47 x 8.15 мм |
| Стан товару | Новий |
| Тип дисплея | IPS |
| Формат SIM-карти | Nano |
| Фронтальна камера | 8 Mpx |
| Функции камеры | Распознавание лица |
| Частота процессора | 1.8 GHz |
- Цена: 4 899 ₴