Мобільний телефон Tecno Spark Go 3 4\/128Gb Ink Black (4894947105272)
- Готово к отправке
- Код: TZK1488635
4 699 ₴
+380 (99) 371-29-72
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Мобільний телефон Tecno Spark Go 3 4\/128Gb Ink Black (4894947105272)Готово к отправке
4 699 ₴
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Смартфон TECNO Spark Go 3 (KM3) в кольорі Ink Black оснащений 6,75-дюймовим IPS-екраном з роздільною здатністю 1600*720 та частотою оновлення 120 Гц для плавної роботи інтерфейсу. Процесор UNISOC T7250 з 8 ядрами, 4 ГБ оперативної пам'яті та 128 ГБ вбудованої пам'яті забезпечують комфортну багатозадачність та достатньо місця для файлів. Батарея 5000 мА·год з зарядкою 15 Вт тримає заряд протягом дня, а захист IP64 робить корпус стійким до пилу та бризок. Камери 13 Мп основна та 8 Мп фронтальна підходять для повсякденних фото та відеодзвінків.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tecno |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Черный |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Тип устройства | Мобильный телефон |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 184 г |
| Память и процессор | |
| Процессор | UNISOC T7250 |
| Экран | |
| Разрешение экрана | 1600x720 |
| Частота обновления экрана | 120 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 5000 mAh |
| Інтерфейси і підключення | USB Type-C |
| Артикул | 4894947105272 |
| Бездротові підключення | Infrared port |
| Безопасность | Fingerprint |
| Встроенная память | 128 Gb |
| Вбудовані датчики | акселерометр |
| Відеоядро | Mali G57MP1 |
| Гарантія, міс | 12 |
| Диагональ экрана | 6.75\" |
| Клас телефону | Смартфони |
| Комплект поставки | документація |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Кількість модулів основної камери | 1 |
| Кількість модулів фронтальної камери | 1 |
| Количество ядер | 8 core |
| Матеріал екрану | скло |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Метод стабілізації | цифровий |
| Мoдель | Spark Go 3 4\/128Gb Ink Black |
| Мультимедіа | ігри |
| Навігація | GPS |
| Оперативная память | 4 Gb |
| Операционная система | Android 15 |
| Органайзер | Телефонная книга |
| Оснащение | гіроскоп |
| Основна камера | 13 Mpx |
| Особенности | IP54 certified |
| Особенности корпуса | каплевидний виріз |
| Покоління зв'язку (2G /3G/4G/5G) | 4G |
| Розміри (мм) | 167.79 х 77.97 х 8.19 мм |
| Розширення пам`яті | microSD, до 1 Тb |
| Стан товару | Новий |
| Також | смартфон |
| Також шукають | до 30000 грн |
| Тип дисплея | IPS |
| Формат SIM-карти | Nano |
| Фронтальна камера | 8 Mpx |
| Функции камеры | Распознавание лица |
| Частота процессора | 1.8 GHz |
- Цена: 4 699 ₴