Модуль пам'яті для комп'ютера DDR4 32GB 3200 MHz Articos eXceleram (EA40322222S-32)
- Готово к отправке
- Код: TZK1421386
15 330 ₴
+380 (99) 371-29-72
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Модуль пам'яті для комп'ютера DDR4 32GB 3200 MHz Articos eXceleram (EA40322222S-32)Готово к отправке
15 330 ₴
Описание
Характеристики
Информация для заказа
DDR4, 32 ГБ, У наборі - 1, Частота пам'яті - 3200 МГц, Таймінги - CL22-22-22, Напруга живлення - 1.2 В, Підсвічування - немає, XMP 3.0, EXPO 1.1
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Тайвань |
| Производитель | Exceleram |
| Напряжение питания | 1,2 В |
| Частота памяти | 3200 МГц |
| Тип оперативной памяти | DDR4 |
| Пользовательские характеристики | |
| (Збірка) Висота модуля пам'яті | висока |
| (Збірка) Споживча потужність | 6 Вт |
| Артикул | EA40322222S-32 |
| Буферизація | unbuffered |
| Гарантія | 120 місяців |
| Гарантія, міс | 120 |
| Країна виробництва | Тайвань |
| Кількість модулів у наборі | 1 |
| Мoдель | DDR4 32GB 3200 MHz Articos |
| Объем памяти | 32 ГБ |
| Охлаждение | з радіатором охолодження |
| Перевірка і корекція помилок (ECC) | Нет |
| Примітка | Поставка товару можлива в ОЕМ-версії. Тобто, товар може поставлятися без супроводжуючих матеріалів і додаткових компонентів, в упаковці без оформлення, що гарантує лише їх безпечне транспортування. |
| Подсветка | немає |
| Розширені профілі розгону | EXPO 1.1 |
| Стандарти пам'яті | PC4-25600 |
| Таймінги | CL22-22-22 |
| Також шукають | геймерська |
| Тип памяти | DDR4 |
| Форм-фактор пам'яті | 288-pin DIMM |
- Цена: 15 330 ₴