Кулер до корпусу Gamemax FN14A-S5-W
- Готово к отправке
- Код: TZK1376158
318 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 450 ₴
Gamemax FN14A-S5 - високопродуктивний 140-мм вентилятор ARGB з білою рамкою для охолодження корпусу ПК. Компонент підключається до 4-контактного роз'єму ШІМ материнської плати, а інтелектуальна технологія контролює швидкість при 600 ~ 1400 ± 10% об\/хв відповідно до температури. Це забезпечує тиху роботу вентиляторів, максимальний рівень шуму якого становить лише 30 дБ. <\/p>
Адресовані RGB-світлодіоди можна налаштовувати за допомогою пульта дистанційного керування ARGB. Є кілька режимів та швидкостей освітлення ARGB, що забезпечують барвисті світлові ефекти, дозволяючи створити практичну та красиву систему охолодження. Ви також зможете вмикати \/ вимикати світловий ефект вентилятора та перемикати сигнал ARGB-концентратора вентилятора на 5 В порт ARGB материнської плати за допомогою режиму синхронізації AURA Sync Mode.<\/p>
Вентилятор вирізняється протиударною конструкцією. Рама вентилятора закріплена з обох боків за допомогою 8 штук амортизувальних гумових прокладок. Гумовий м'який матеріал має хороший амортизаційний ефект, що може зробити внутрішню роботу комп'ютерного корпусу стабільною та зменшити рівень шуму між вентилятором та корпусом комп'ютера. <\/p>
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Производитель | Gamemax |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | FN14A-S5-W |
| Гарантія, міс | 12 |
| Діаметр вентиляторів | 140 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Количество вентиляторов | 1 |
| Максимальная скорость вращения | 1400RPM |
| Мoдель | FN14A-S5-W |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Номінальна швидкість обертання | 600RPM |
| Повітряний потік | 43 CFM |
| Підсвітка | різнокольорова |
| Размер | 140 х 140 х 25 мм |
| Уровень шума | 30 дБ |
| Середнє напрацювання на відмову (MTBF) | 30000 г |
| Потребляемая мощность | 1.8 Вт |
| Потребляемый ток | 0.15 А |
| Тип подшипника | гідравлічний |
| Тип роз'єму підключення | 3-pin |
| Давление | 1.83 мм H2O |
| Управління швидкістю обертання | за рахунок PWM |
- Цена: 318 ₴