Килимок для мишки Hator Tonn eSport L (HTP-032)
- Готово к отправке
- Код: TZK1328380
888 ₴
+380 (99) 371-29-72
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Килимок для мишки Hator Tonn eSport L (HTP-032)Готово к отправке
888 ₴
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Tonn eSport - вибір для тих, хто прагне професійного рівня гри та найвищих результатів.
Класичну чорну поверхню виразно підкреслює чіпка жовта база.
Прошитий край поверхні - гарантія безпроблемної експлуатації протягом тривалого часу.
Оптимальна текстура поверхні підійде як для динамічного стиля гри, так і для виважених та точних
рухів.<\/p>
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | HATOR |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Черный |
| Толщина | 4 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | HTP-032 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Країна виробництва | Китай |
| Материал | Ткань |
| Мoдель | Tonn eSport L |
| Розмір (ширина) | великий (400-500 мм) |
| Розміри | 500 х 420 х 4 мм |
| Тип поверхности | control |
- Цена: 888 ₴