Радіокерована іграшка Hot Wheels Автомодель Monster Trucks Мега Рекс 1:15 (JBD90)
- Готово к отправке
- Код: TZK1485084
4 719 ₴
+380 (99) 371-29-72
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Радіокерована іграшка Hot Wheels Автомодель Monster Trucks Мега Рекс 1:15 (JBD90)Готово к отправке
4 719 ₴
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Легендарний Hot Wheels Monster Trucks Мега Рекс<\/strong> оживає у масштабі 1:15 - з інтерактивними світловими та звуковими ефектами та трьома режимами гри!
\n
\n
- \n
- У режимі полювання - Мега Рекс активується та починає переслідувати свою здобич - кожен удар вмикає світло й звук<\/li>\n
- У режимі руйнування - він зустрічає суперників гучним риком, а його звуки й лють зростають із кожним новим зіткненням<\/li>\n
- У режимі охорони - Мега Рекс ненадовго “перезаряджається: його тіло світиться м’яким сяйвом, готове пробудитися будь-якої миті<\/li>\n<\/ul>\nКожна взаємодія супроводжується ефектами світла й звуку, надихаючи на динамічну гру та створення яскравих історій.
Монстр-трак великого масштабу дає дітям від 5 років повний контроль над рухом завдяки повнофункціональному радіокеруванню.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hot Wheels |
| Страна производитель | Китай |
| Двигатель | Электрический |
| Цвет | Зелёный |
| Размеры | |
| Вес | 1412 г |
| Высота | 230 мм |
| Длина | 330 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Аккумулятор | Li-ion |
| Артикул | JBD90 |
| Вологозахищеність | для сухої погоди |
| Гарантія, міс | 0 |
| Класс | Off-road (позашляховики) |
| Комплектация | машинка, пульт управління |
| Країна виробництва | Китай |
| Масштаб | 1:15 |
| Мoдель | Автомодель Monster Trucks Мега Рекс 115 |
| Радіоуправління | 2.4 GHz |
| Тип | машини |
| Скорость | до 10 км\/год |
- Цена: 4 719 ₴