Фото-сумка Vanguard Backpack VEO GO 46M Khaki-Green (4719856247205)
- Готово к отправке
- Код: TZK1444766
7 258 ₴
+380 (99) 371-29-72
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Фото-сумка Vanguard Backpack VEO GO 46M Khaki-Green (4719856247205)Готово к отправке
7 258 ₴
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Тип - рюкзак, Призначення - для дзеркальних фотокамер, Матеріал - полієстер, Колір - хакі
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vanguard |
| Страна производитель | США |
| Цвет | Хаки |
| Тип | Рюкзак |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 4719856247205 |
| Вес | 1000 г |
| Высота | 47 см |
| Висота основного відсіку | 46 см |
| Водостойкость | Да |
| Гарантія, міс | 24 |
| Глубина | 14 см |
| Глибина основного відсіку | 10.5 см |
| Дзеркальні фотокамери | 2 |
| Країна виробництва | США |
| Количество отсеков | 12 |
| Материал | полієстер |
| Мoдель | Backpack VEO GO 46M Khaki-Green |
| Ноутбук | 13 '' |
| Об'єктиви | 2 |
| Планшет | 10 '' |
| Плечевой ремень | Да |
| Назначение | для дзеркальних фотокамер |
| Спосіб закриття | застібка |
| Ширина | 29 см |
| Ширина основного відсіку | 26.5 см |
| Штативи | 1 |
- Цена: 7 258 ₴