Фото-сумка Vanguard Backpack VEO GO 42M Black (4719856247175)
- Готово к отправке
- Код: TZK1459488
6 529 ₴
+380 (99) 371-29-72
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Фото-сумка Vanguard Backpack VEO GO 42M Black (4719856247175)Готово к отправке
6 529 ₴
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Тип - рюкзак, Призначення - для дзеркальних фотокамер, для відеокамер, для штативів, для об'єктивів, для спалахів, для аксесуарів, Матеріал - полієстер, Колір - чорний
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vanguard |
| Страна производитель | США |
| Цвет | Черный |
| Назначение | Для аксессуаров |
| Тип | Рюкзак |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 4719856247175 |
| Вес | 1150 г |
| Высота | 43 см |
| Висота основного відсіку | 42 см |
| Водостойкость | Да |
| Гарантія, міс | 24 |
| Глубина | 13 см |
| Глибина основного відсіку | 9.5 см |
| Дзеркальні фотокамери | 2 |
| Додаткові відділення | для кабелів |
| Країна виробництва | США |
| Количество отсеков | 21 |
| Материал | полієстер |
| Мoдель | Backpack VEO GO 42M Black |
| Ноутбук | 13 '' |
| Об'єктиви | 2 |
| Спосіб закриття | застібка |
| Ширина | 26 см |
| Ширина основного відсіку | 24.5 см |
| Штативи | 1 |
- Цена: 6 529 ₴