Батарея універсальна Trust 50000mAh Redoh XXL, 3хUSB-A\/USB-C, 20W, black (25196_TRUST)
- Готово к отправке
- Код: TZK1462430
3 539 ₴
+380 (99) 371-29-72
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Батарея універсальна Trust 50000mAh Redoh XXL, 3хUSB-A\/USB-C, 20W, black (25196_TRUST)Готово к отправке
3 539 ₴
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Портативний акумулятор Trust Redoh XXL на 50000 мА·год - це потужний power bank, що забезпечує заряджання ваших пристроїв протягом кількох днів. Завдяки місткості 50000 мА·год, він може кілька разів зарядити смартфони, планшети або інші USB-пристрої. Trust Redoh XXL оснащений трьома портами USB-A і одним USB-C з потужністю до 20 Вт, що дозволяє швидко заряджати кілька пристроїв одночасно. Міцний чорний корпус робить його стильним і надійним вибором для подорожей або тривалих поїздок.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Производитель | Trust |
| Цвет | Черный |
| Материал корпуса | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Емкость | 50000 mAh |
| Артикул | 25196_TRUST |
| Гарантія, міс | 12 |
| Джерело заряду батареї | мережа 220 В |
| Країна виробництва | Китай |
| Мoдель | 50000mAh Redoh XXL, 3хUSB-A\/USB-C, 20W, black |
| Особенности | Quick Charge 3.0 |
| Назначение | Для плеера |
| Размер | 13.9х8.5х7.5 |
| Також шукають | для айфону |
| Время зарядки | 11 годин |
- Цена: 3 539 ₴