Фото-сумка Vanguard Backpack Vesta Aspire 41 Gray (4719856247861)
- Готово к отправке
- Код: TZK1444758
4 884 ₴
+380 (99) 371-29-72
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Фото-сумка Vanguard Backpack Vesta Aspire 41 Gray (4719856247861)Готово к отправке
4 884 ₴
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Тип - рюкзак, Призначення - для дзеркальних фотокамер, Матеріал - полієстер, Колір - сірий
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vanguard |
| Страна производитель | США |
| Цвет | Серый |
| Тип | Рюкзак |
| Пользовательские характеристики | |
| Альтернативна місткість | об'єктив і спалах |
| Артикул | 4719856247861 |
| Вес | 770 г |
| Высота | 46.5 см |
| Висота основного відсіку | 41 см |
| Водостойкость | Да |
| Гарантія, міс | 24 |
| Глубина | 22 см |
| Глибина основного відсіку | 15 см |
| Дзеркальні фотокамери | 2 |
| Додаткові відділення | для кабелів |
| Країна виробництва | США |
| Количество отсеков | 14 |
| Материал | полієстер |
| Мoдель | Backpack Vesta Aspire 41 Gray |
| Об'єктиви | 2 |
| Планшет | 10 '' |
| Назначение | для дзеркальних фотокамер |
| Спосіб закриття | застібка |
| Ширина | 25.5 см |
| Ширина основного відсіку | 22.5 см |
| Штативи | 1 |
- Цена: 4 884 ₴