Мобільний телефон Xiaomi Poco X8 Pro 12\/512GB Black (1191426)
- Готово к отправке
- Код: TZK1484230
20 499 ₴
+380 (99) 371-29-72
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Мобільний телефон Xiaomi Poco X8 Pro 12\/512GB Black (1191426)Готово к отправке
20 499 ₴
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Стан товару - Новий, 6.59\" , 1268 x 2756, 120 Гц, CPU - Mediatek Dimensity 8500, 12 Gb, 512 Gb, 50 + 8 Mpx, Стабілізація - оптична, Front - 20 Mpx, Infrared port, Bluetooth, WI-FI, NFC, 6500 mAh, гіроскоп, швидке заряджання, стереодинаміки, чорний
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Xiaomi |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Черный |
| Оснащение | Стереодинамики |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Тип устройства | Мобильный телефон |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 201.5 г |
| Экран | |
| Частота обновления экрана | 120 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 6500 mAh |
| Інтерфейси і підключення | USB Type-C |
| Артикул | 1191426 |
| Бездротові підключення | NFC |
| Безопасность | FaceUnlock |
| Встроенная память | 512 Gb |
| Вбудовані датчики | датчик освітлення |
| Відеоядро | Mali-G720 MC8 |
| Гарантія, міс | 12 |
| Диагональ экрана | 6.59\" |
| Діафрагма основної камери | f\/1.5 + f\/2.2 |
| Діафрагма фронтальної камери | f\/2.2 |
| Запис відео основної камери | 4K \/ 3840x2160 \/ стереозвук |
| Запис відео фронтальної камери | Full HD\/1920х1080\/стереозвук |
| Клас телефону | Multi SIM |
| Комплект поставки | документація |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Кількість модулів основної камери | 2 |
| Кількість модулів фронтальної камери | 1 |
| Количество ядер | 8 core |
| Матеріал екрану | Corning Gorilla Glass 7i |
| Матеріал корпуса | алюміній |
| Метод стабілізації | оптична |
| Мoдель | Poco X8 Pro 12\/512GB Black |
| Мультимедіа | ігри |
| Навігація | A-GPS |
| Оперативная память | 12 Gb |
| Операционная система | Android 16 |
| Органайзер | Телефонная книга |
| Основна камера | 50 + 8 Mpx |
| Особенности | Fast Charge 90W |
| Особенности корпуса | Безрамочный дисплей |
| Покоління зв'язку (2G /3G/4G/5G) | 5G |
| Процессор | Mediatek Dimensity 8500 |
| Разрешение экрана | 1268 x 2756 |
| Розміри (мм) | 157.5 x 75.2 x 8.4 мм |
| Стан товару | Новий |
| Також | смартфон |
| Також шукають | до 30000 грн |
| Тип дисплея | AMOLED |
| Формат SIM-карти | Nano |
| Фронтальна камера | 20 Mpx |
| Функции камеры | Распознавание лица |
| Частота процессора | 3.4 GHz |
- Цена: 20 499 ₴