-10%
Зарядний пристрій Baseus 1xUSB-C PD20W + 1xUSB + cable USB-C to USB-C white (P10111608113-01)
- Готово к отправке
- Код: TZK1484242
723 ₴
650,70 ₴
+380 (99) 371-29-72
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Зарядний пристрій Baseus 1xUSB-C PD20W + 1xUSB + cable USB-C to USB-C white (P10111608113-01)Готово к отправке
723 ₴650,70 ₴
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Живлення - мережа, тип вихідного підключення - USB Type-C, Max - 2 А, 2.5 А, 1.5 А, 3 А, 20 Вт, кількість USB портів - 2 x USB, швидка зарядка - Power Delivery 3.0, Quick Charge 4.0, чорний
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Производитель | Baseus |
| Цвет | Черный |
| Вид | Зарядное устройство |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | P10111608113-01 |
| Выходной ток | 2 А |
| Гарантія, міс | 12 |
| Додаткові характеристики | у комплекті кабель USB-C з підтримкою потужності до 60 Вт |
| Питание | Сеть |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість USB портів | 2 x USB |
| Максимальная выходная мощность | 20 Вт |
| Максимальний вихідний струм | 3 А |
| Мoдель | 1xUSB-C PD20W + 1xUSB + cable USB-C to USB-C white |
| Особенности | функція швидкого заряджання |
| Тип вихідного підключення | USB Type-C |
| Быстрая зарядка | Quick Charge 4.0 |
- Цена: 650,70 ₴