Блок живлення Delux 550W (DLP-40DG)
- Готово к отправке
- Код: TZK1315173
1 256 ₴
+380 (99) 371-29-72
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Блок живлення Delux 550W (DLP-40DG)Готово к отправке
1 256 ₴
Описание
Характеристики
Информация для заказа
ATX, 550 Вт, 20+4 pin, GPU - відсутнє, SATA - 4, Peripheral - 2, +12V1 - 30A, 1x120 мм, 140 х 150 х 86 мм
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Delux |
| Страна производитель | Китай |
| Форм-фактор | ATX |
| Пользовательские характеристики | |
| (Збірка) Довжина блоку живлення, мм | 140 |
| OutputCurrent +12V1 | 30A |
| OutputСurrent +3,3V | 19A |
| OutputСurrent +5V | 25A |
| Артикул | DLP-40DG |
| Гарантія, міс | 12 |
| Діаметр вентиляторів | 1x120 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість роз'ємів Peripheral | 2 |
| Кількість роз'ємів SATA | 4 |
| Мoдель | 550W |
| Модуль PFC | пасивний |
| Модульне підключення кабелів | не має |
| Мощность | 550 Вт |
| Підключення відеокарти | відсутнє |
| Підключення материнскої плати | 20+4 pin |
| Розмір, мм | 140 х 150 х 86 мм |
| Стандарт БЖ | ATX |
| Тип БЖ | для комп'ютерів |
| Тип охлаждения | вентилятор |
- Цена: 1 256 ₴