Модуль пам'яті для комп'ютера DDR4 16GB 3200 MHz Pro Micron (CP16G4DFRA32A)
- Готово к отправке
- Код: TZK1404795
8 964 ₴
Завантажуйте програми швидше і підвищуйте швидкість відгуку без зайвої метушні, пов'язаної з розгоном, налаштуванням затримок з Crucial DDR4 Pro. Легко запускайте додатки, що вимагають великих обсягів даних, і підвищуйте багатозадачність робочого столу завдяки підтримці Intel® XMP 2.0 для відновлення продуктивності та низькопрофільному алюмінієвому теплорозподілювачу для відведення тепла.<\/p>Ніякої суєти. Просто швидко.
Коли продуктивність \" підключи та працюй\" має вирішальне значення, обирайте професіоналів.<\/p>Низькопрофільний теплорозподільник
Розсіюйте тепло модуля та надайте своїй ігровій системі елегантного та сучасного вигляду. Завдяки вбудованому низькопрофільному теплорозподілювачу модулі Crucial DDR4 Pro можуть встановлюватися навіть у невеликі ПК.<\/p>Підтримка Intel® XMP 2.0
Легке відновлення продуктивності на процесорах, які пригнічують номінальну швидкість пам'яті, за допомогою Intel® XMP 2.0, увімкненого в налаштуваннях UEFI\/BIOS2. Отримайте повну віддачу від своїх інвестицій, не переплачуючи за продуктивність.<\/p>Невимоглива пам'ять для ігрових систем
Підвищіть частоту кадрів у грі та усуньте розриви екрана. Покращіть ігрові установки за допомогою нашого гладкого теплорозподілювача без зайвої метушні, пов'язаної з гонитвою за B\/E-die, світлодіодами або ризиками, пов'язаними з розгоном швидкості та налаштуванням затримки.<\/p>Підвищена продуктивність для творчих людей і професіоналів
Пам'ять Crucial DDR4 Pro підвищує швидкість роботи системи, прискорюючи рендеринг і полегшуючи багатозадачність навіть у разі кількох відкритих вкладок браузера.<\/p>Якість і надійність Micron
Будучи одним із лише трьох світових виробників пам'яті та маючи 45-річний досвід роботи з пам'яттю, компанія Micron забезпечує передове проектування і чудове тестування на рівні компонентів і модулів для всіх продуктів Crucial DRAM.<\/p>
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Micron |
| Страна производитель | Тайвань |
| Напряжение питания | 1,2 В |
| Частота памяти | 3200 МГц |
| Тип оперативной памяти | DDR4 |
| Пользовательские характеристики | |
| (Збірка) Висота модуля пам'яті | стандарт |
| (Збірка) Споживча потужність | 6 Вт |
| Артикул | CP16G4DFRA32A |
| Буферизація | unbuffered |
| Гарантія, міс | 120 |
| Країна виробництва | Тайвань |
| Кількість модулів у наборі | 1 |
| Мoдель | DDR4 16GB 3200 MHz Pro |
| Объем памяти | 16 ГБ |
| Охлаждение | з радіатором охолодження |
| Перевірка і корекція помилок (ECC) | Нет |
| Примітка | Поставка товару можлива в ОЕМ-версії. Тобто, товар може поставлятися без супроводжуючих матеріалів і додаткових компонентів, в упаковці без оформлення, що гарантує лише їх безпечне транспортування. |
| Подсветка | немає |
| Розширені профілі розгону | XMP |
| Стандарти пам'яті | PC4-25600 |
| Таймінги | CL22-22-22 |
| Також шукають | геймерська |
| Тип памяти | DDR4 |
- Цена: 8 964 ₴