Мобільний телефон Blackview FORT 1 6\/256GB Orange (6931548323617)
- Готово к отправке
- Код: TZK1483695
9 542 ₴
+380 (99) 371-29-72
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Мобільний телефон Blackview FORT 1 6\/256GB Orange (6931548323617)Готово к отправке
9 542 ₴
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Стан товару - Новий, 6.56\" , 1612 х 720, 90 Гц, CPU - Unisoc T615, 6 Gb, 256 Gb, 16 + 2 Mpx, Стабілізація - цифровий, Front - 8 Mpx, Bluetooth, WI-FI, NFC, 10000 mAh, гіроскоп, швидке заряджання
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Blackview |
| Страна производитель | Китай |
| Оснащение | Быстрая зарядка |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Тип устройства | Мобильный телефон |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 310 г |
| Память и процессор | |
| Процессор | Unisoc T615 |
| Экран | |
| Разрешение экрана | 1612х720 |
| Частота обновления экрана | 90 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 10000 mAh |
| Інтерфейси і підключення | USB Type-C |
| Артикул | 6931548323617 |
| Бездротові підключення | NFC |
| Безопасность | FaceUnlock |
| Встроенная память | 256 Gb |
| Вбудовані датчики | акселерометр |
| Гарантія, міс | 12 |
| Диагональ экрана | 6.56\" |
| Клас телефону | Захищені |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Кількість модулів основної камери | 2 |
| Кількість модулів фронтальної камери | 1 |
| Количество ядер | 8 core |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Метод стабілізації | цифровий |
| Мoдель | FORT 1 6\/256GB Orange |
| Мультимедіа | ігри |
| Навігація | ГЛОНАСС |
| Оперативная память | 6 Gb |
| Операционная система | Android OS |
| Органайзер | Телефонная книга |
| Основна камера | 16 + 2 Mpx |
| Особенности | IP68 & IP69K |
| Особенности корпуса | водонепроникні |
| Покоління зв'язку (2G /3G/4G/5G) | 4G |
| Розміри (мм) | 176.15x80.1x17.5 мм |
| Стан товару | Новий |
| Також шукають | протиударні |
| Тип дисплея | IPS |
| Формат SIM-карти | Nano |
| Фронтальна камера | 8 Mpx |
| Функции камеры | Распознавание лица |
| Частота процессора | 1.8 GHz |
- Цена: 9 542 ₴