Мобільний телефон Blackview BV8200 12\/256GB Green (6931548319245)
- Готово к отправке
- Код: TZK1483502
12 053 ₴
+380 (99) 371-29-72
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Мобільний телефон Blackview BV8200 12\/256GB Green (6931548319245)Готово к отправке
12 053 ₴
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Стан товару - Новий, 6.49\" , 1080 x 2400 pixels, 60 Гц, CPU - MediaTek Helio G100, 12 Gb, 256 Gb, 50 + 13 Mpx, Стабілізація - цифровий, Front - 32 Mpx, Bluetooth, WI-FI, NFC, 8800 mAh, гіроскоп
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Blackview |
| Страна производитель | Китай |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Тип устройства | Мобильный телефон |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 370 г |
| Память и процессор | |
| Процессор | MediaTek Helio G100 |
| Экран | |
| Частота обновления экрана | 60 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 8800 mAh |
| Інтерфейси і підключення | USB Type-C |
| Артикул | 6931548319245 |
| Бездротові підключення | NFC |
| Безопасность | FaceUnlock |
| Встроенная память | 256 Gb |
| Вбудовані датчики | акселерометр |
| Відеоядро | ARM Mali-G57 MP2 |
| Гарантія, міс | 12 |
| Диагональ экрана | 6.49\" |
| Запис відео основної камери | Full HD \/ 1920х1080 \/ стереозвук |
| Клас телефону | Захищені |
| Комплект поставки | Скріпка для виймання СІМ-карти |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Кількість модулів основної камери | 2 |
| Кількість модулів фронтальної камери | 1 |
| Количество ядер | 8 core |
| Матеріал екрану | скло |
| Матеріал корпуса | алюміній |
| Метод стабілізації | цифровий |
| Мoдель | BV8200 12\/256GB Green |
| Мультимедіа | ігри |
| Навігація | GPS |
| Оперативная память | 12 Gb |
| Операционная система | Android 14 |
| Органайзер | Телефонная книга |
| Оснащение | гіроскоп |
| Основна камера | 50 + 13 Mpx |
| Особенности | IP69K |
| Особенности корпуса | водонепроникні |
| Покоління зв'язку (2G /3G/4G/5G) | 4G |
| Разрешение экрана | 1080 x 2400 pixels |
| Розміри (мм) | 174.6 х 81.1 х 16.5 мм |
| Розширення пам`яті | microSD |
| Стан товару | Новий |
| Також шукають | протиударні |
| Тип дисплея | IPS |
| Формат SIM-карти | Nano |
| Фронтальна камера | 32 Mpx |
| Функции камеры | Распознавание лица |
| Частота процессора | 2.2 GHz |
- Цена: 12 053 ₴