Мобільний телефон Blackview BL7000 8\/256GB Orange (6931548319634)
- Готово к отправке
- Код: TZK1483889
15 351 ₴
+380 (99) 371-29-72
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Мобільний телефон Blackview BL7000 8\/256GB Orange (6931548319634)Готово к отправке
15 351 ₴
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Стан товару - Новий, 6.78\" , 1080 x 2460 pixels, 120 Гц, CPU - MediaTek Dimensity 6300, 8 Gb, 256 Gb, 50 + 20 Mpx, Стабілізація - цифровий, Front - 32 Mpx, Bluetooth, WI-FI, NFC, 7500 mAh, пило\/вологозахист, гіроскоп
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Blackview |
| Страна производитель | Китай |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Тип устройства | Мобильный телефон |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 357 г |
| Память и процессор | |
| Процессор | MediaTek Dimensity 6300 |
| Экран | |
| Частота обновления экрана | 120 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 7500 mAh |
| Інтерфейси і підключення | USB Type-C |
| Артикул | 6931548319634 |
| Бездротові підключення | NFC |
| Безопасность | Fingerprint |
| Встроенная память | 256 Gb |
| Вбудовані датчики | датчик освітлення |
| Гарантія, міс | 12 |
| Диагональ экрана | 6.78\" |
| Запис відео основної камери | Full HD \/ 1920х1080 \/ стереозвук |
| Запис відео фронтальної камери | Full HD\/1920х1080\/стереозвук |
| Клас телефону | Захищені |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Кількість модулів основної камери | 2 |
| Кількість модулів фронтальної камери | 1 |
| Количество ядер | 8 core |
| Матеріал екрану | скло |
| Матеріал корпуса | гума |
| Метод стабілізації | цифровий |
| Мoдель | BL7000 8\/256GB Orange |
| Мультимедіа | ігри |
| Навігація | ГЛОНАСС |
| Оперативная память | 8 Gb |
| Операционная система | Android OS |
| Органайзер | Телефонная книга |
| Оснащение | гіроскоп |
| Основна камера | 50 + 20 Mpx |
| Особенности | IP69K |
| Особенности корпуса | водонепроникні |
| Покоління зв'язку (2G /3G/4G/5G) | 5G |
| Разрешение экрана | 1080 x 2460 pixels |
| Розміри (мм) | 182.2 x 86 x 14.5 мм |
| Розширення пам`яті | microSD, до 1 Тb |
| Стан товару | Новий |
| Тип дисплея | IPS |
| Формат SIM-карти | Nano |
| Фронтальна камера | 32 Mpx |
| Функции камеры | геотегінг |
| Частота процессора | 2.4 GHz |
- Цена: 15 351 ₴