Лопата Verto штыковая T-REX, металлическая ручка (15G003)
- Готово к отправке
- Код: TZK1335885
1 733 ₴
<\/div>
Робоча частина лопати виконана з високоякісної загартованої сталі, загострена, зі спеціальними зубчастими краями, що легко проникає в кам'янистий грунт або через щільну кореневу систему. <\/span><\/p>
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Verto |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 2.3 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 15G003 |
| Вид инструмента | лопата штикова |
| Гарантія, міс | 12 |
| Длина | 115 см |
| Применение | будівельні роботи |
| Країна виробництва | Китай |
| Количество | один предмет |
| Материал | Металл |
| Мoдель | штыковая T-REX, металлическая ручка |
| Рукоятка в комплекті | Да |
| Ширина | 17 см |
- Цена: 1 733 ₴