Кулер до корпусу Lian Li UNI Fan SL WIRELESS LCD 120-3, Black (G99.12SLLCD1W3B.00)
- Готово к отправке
- Код: TZK1483803
8 287 ₴
+380 (99) 371-29-72
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Кулер до корпусу Lian Li UNI Fan SL WIRELESS LCD 120-3, Black (G99.12SLLCD1W3B.00)Готово к отправке
8 287 ₴
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Кількість вентиляторів - 3, діаметр вентиляторів - 120 мм, тип підшипника - FDB Bearing (гідродинамічний), Підсвітка - ARGB, рівень шуму - 29.5 дБ
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Производитель | Lian Li |
| Цвет | Черный |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 950 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | G99.12SLLCD1W3B.00 |
| Гарантія, міс | 12 |
| Діаметр вентиляторів | 120 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Количество вентиляторов | 3 |
| Мoдель | UNI Fan SL WIRELESS LCD 120-3, Black |
| Повітряний потік | 58.08 CFM |
| Підсвітка | ARGB |
| Размер | 12.45 х 12 х 2.8 см |
| Уровень шума | 29.5 дБ |
| Потребляемая мощность | 2.64 Вт |
| Тип подшипника | FDB Bearing (гідродинамічний) |
| Давление | 2.4 мм H2O |
| Управління швидкістю обертання | за рахунок PWM |
- Цена: 8 287 ₴