Кулер до корпусу ASUS ProArt PF120 Black 3IN1 (90DA00M0-B09020)
- Готово к отправке
- Код: TZK1483660
5 781 ₴
+380 (99) 371-29-72
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Кулер до корпусу ASUS ProArt PF120 Black 3IN1 (90DA00M0-B09020)Готово к отправке
5 781 ₴
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Кількість вентиляторів - 3, діаметр вентиляторів - 120 мм, тип підшипника - FDB Bearing (гідродинамічний), 3000RPM, тип роз'єму підключення - 4-pin, Підсвітка - немає, рівень шуму - 39 дБ
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Asus |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 90DA00M0-B09020 |
| Гарантія, міс | 12 |
| Діаметр вентиляторів | 120 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Количество вентиляторов | 3 |
| Максимальная скорость вращения | 3000RPM |
| Мoдель | ProArt PF120 Black 3IN1 |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Повітряний потік | 104.8 CFM |
| Підсвітка | немає |
| Размер | 120 х 120 х 28 мм |
| Уровень шума | 39 дБ |
| Тип подшипника | FDB Bearing (гідродинамічний) |
| Тип роз'єму підключення | 4-pin |
| Давление | 7.3 мм H2O |
| Управління швидкістю обертання | Да |
- Цена: 5 781 ₴