Блок живлення MSI 1000W (MAG A1000GL PCIE5 WHITE)
- Готово к отправке
- Код: TZK1483468
8 891 ₴
+380 (99) 371-29-72
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Блок живлення MSI 1000W (MAG A1000GL PCIE5 WHITE)Готово к отправке
8 891 ₴
Описание
Характеристики
Информация для заказа
ATX, 1000 Вт, 24 pin, CPU - 2x4+4pin, GPU - 4x6+2 pin, 1x16 pin, SATA - 12, Peripheral - 4, 135 мм, 150 x 150 x 86 мм
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Производитель | MSI |
| Форм-фактор | ATX |
| Пользовательские характеристики | |
| OutputСurrent +3,3V | 22A |
| OutputСurrent +5V | 22A |
| OutputСurrent +5Vsb | 3А |
| OutputСurrent -12V | 0.3А |
| Артикул | MAG A1000GL PCIE5 WHITE |
| Гарантія, міс | 60 |
| Діаметр вентиляторів | 135 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Кіл-ть роз'ємів додаткового живлення для відеокарт | 5 |
| Кількість роз'ємів Peripheral | 4 |
| Кількість роз'ємів SATA | 12 |
| Мoдель | 1000W |
| Модуль PFC | активний |
| Модульне підключення кабелів | є |
| Мощность | 1000 Вт |
| Підключення відеокарти | 4x6+2 pin, 1x16 pin |
| Підключення материнської плати | 24 pin |
| Підключення процесора | 2x4+4pin |
| Розмір, мм | 150 x 150 x 86 мм |
| Сертифікація 80 PLUS | 80 PLUS Gold |
| Стандарт БЖ | ATX |
- Цена: 8 891 ₴