Блок живлення Gamemax 750W (GE-750)
- Готово к отправке
- Код: TZK1483205
2 618 ₴
+380 (99) 371-29-72
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Блок живлення Gamemax 750W (GE-750)Готово к отправке
2 618 ₴
Описание
Характеристики
Информация для заказа
ATX, 750 Вт, 24 pin, CPU - 2x8pin, GPU - 2x6+2 pin \/ 1x16 pin, SATA - 3, Peripheral - 1, 120 мм, 150 x 86 x 140 мм
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Производитель | Gamemax |
| Форм-фактор | ATX |
| Пользовательские характеристики | |
| OutputСurrent +3,3V | 12A |
| OutputСurrent +5V | 12A |
| OutputСurrent +5Vsb | 2.5А |
| OutputСurrent -12V | 0.3А |
| Артикул | GE-750 |
| Гарантія, міс | 24 |
| Діаметр вентиляторів | 120 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Кіл-ть роз'ємів додаткового живлення для відеокарт | 3 |
| Кількість роз'ємів Peripheral | 1 |
| Кількість роз'ємів SATA | 3 |
| Мoдель | 750W |
| Модуль PFC | активний |
| Модульне підключення кабелів | не має |
| Мощность | 750 Вт |
| Підключення відеокарти | 2x6+2 pin \/ 1x16 pin |
| Підключення материнської плати | 24 pin |
| Підключення процесора | 2x8pin |
| Розмір, мм | 150 x 86 x 140 мм |
| Сертифікація 80 PLUS | 80 PLUS Bronze |
| Стандарт БЖ | ATX |
- Цена: 2 618 ₴