
Блок живлення Chieftec 650W VITA (BPX-650-S)
- Готово к отправке
- Код: TZK1483441
3 011 ₴
+380 (99) 371-29-72
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
ATX, 650 Вт, 20+4 pin, CPU - 2x4+4pin, GPU - 2x6+2 pin, SATA - 6, Peripheral - 2, 1x120 мм, 140 x 150 x 86 мм
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Chieftec |
| Страна производитель | Китай |
| Форм-фактор | ATX |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | BPX-650-S |
| Гарантія, міс | 24 |
| Діаметр вентиляторів | 1x120 мм |
| Защита от | OVP (захист від підвищенння напруги) |
| Країна виробництва | Китай |
| Кіл-ть роз'ємів додаткового живлення для відеокарт | 2 |
| Кількість роз'ємів Peripheral | 2 |
| Кількість роз'ємів SATA | 6 |
| Мoдель | 650W VITA |
| Модуль PFC | активний |
| Мощность | 650 Вт |
| Підключення відеокарти | 2x6+2 pin |
| Підключення материнської плати | 20+4 pin |
| Підключення процесора | 2x4+4pin |
| Розмір, мм | 140 x 150 x 86 мм |
| Сертифікація 80 PLUS | 80 PLUS Bronze |
| Стандарт БЖ | ATX |
| Тип охлаждения | вентилятор |
- Цена: 3 011 ₴