Інтерактивна іграшка Pets & Robo Alive Pets Alive S1 - Чарівна русалонька Рожева зірка (9567A)
- Готово к отправке
- Код: TZK1482232
883 ₴
+380 (99) 371-29-72
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Інтерактивна іграшка Pets & Robo Alive Pets Alive S1 - Чарівна русалонька Рожева зірка (9567A)Готово к отправке
883 ₴
Описание
Характеристики
Информация для заказа
вікова група - від 3 років, Матеріал - пластик, термопластичний полімер
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Pets & Robo Alive |
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Материал | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 9567A |
| Гарантія, міс | 0 |
| Країна виробництва | Китай |
| Мoдель | Pets Alive S1 Чарівна русалонька Рожева зірка |
| Розмір упаковки | 7 х 15,9 х 7 см |
| Розмір іграшки | 7 х 15,9 х 7 см |
- Цена: 883 ₴