
Жорсткий диск 3.5\" 32TB Exos M Seagate (ST32000NM004K)
- Готово к отправке
- Код: TZK1481899
67 401 ₴
+380 (99) 371-29-72
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Seagate Exos M - серія корпоративних жорстких дисків формату 3.5\" , призначених для безперервної роботи у серверах і дата-центрах. Оснащені інтерфейсом SATA 6 Gb\/s, кешем 512 МБ і швидкістю обертання 7200 об\/хв, вони забезпечують стабільну продуктивність до 285 МБ\/с. Оптимізовані для масштабованих сховищ, RAID-масивів і систем з високим навантаженням 24\/7.<\/p>
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Seagate |
| Страна производитель | Китай |
| Форм-фактор | 3.5" |
| Пользовательские характеристики | |
| Интерфейс | SATA III |
| Артикул | ST32000NM004K |
| Гарантія, міс | 60 |
| Країна виробництва | Китай |
| Лінійка (Серія) | Exos M |
| Мoдель | 3.5\" 32TB Exos M |
| Объем | 32 TB |
| Розмір буферу | 512 MB |
| Споживча потужність | 10 Вт |
| Також шукають | з великою місткістю |
| Скорость вращения шпинделя | 7200 об\/хв |
| Скорость передачи данных | 275 МБ\/с |
- Цена: 67 401 ₴