Килимок для мишки Hator Tonn Evo M Lilac (HTP-023)
- Готово к отправке
- Код: TZK1260814
638 ₴
+380 (99) 371-29-72
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Килимок для мишки Hator Tonn Evo M Lilac (HTP-023)Готово к отправке
638 ₴
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Ігрові поверхні Tonn EVO - справжня еволюція в дії! Зберігши фірмовий стиль, оновлені поверхні стали ще більш стильними та практичними. Модель представлена в чотирьох варіантах розміру - для будь-яких габаритів вашої робочої зони.<\/p>
- ОПТИМАЛЬНО ПІДІБРАНА ТЕКСТУРА ПОВЕРХНІ НАДАЄ НАЙКРАЩИЙ БАЛАНС МІЖ ШВИДКІСТЮ ПЕРЕМІЩЕННЯ МИШКИ ТА ТОЧНІСТЮ КОНТРОЛЮ КУРСОРУ.<\/li>
- ПРОШИТИЙ КРАЙ ПОВЕРХНІ - ГАРАНТІЯ БЕЗПРОБЛЕМНОЇ ЕКСПЛУАТАЦІЇ ПРОТЯГОМ ТРИВАЛОГО ЧАСУ.<\/li>
- ЯСКРАВА БАЗА НЕ ТІЛЬКИ ВІДТІНЯЄ СТРОГИЙ ДИЗАЙН ПОВЕРХНІ, АЛЕ Й ЗАВДЯКИ ГУМОВОМУ МАТЕРІАЛУ ТА ЕФЕКТИВНІЙ ТЕКСТУРІ ЗАБЕЗПЕЧУЄ НАДІЙНЕ ЗЧЕПЛЕННЯ З ПОВЕРХНЕЮ СТОЛУ.<\/li><\/ul>
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | HATOR |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Розовый |
| Толщина | 4 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | HTP-023 |
| Гарантія, міс | 1 |
| Країна виробництва | Китай |
| Материал | Каучук |
| Мoдель | Tonn Evo M Lilac |
| Особенности | ігрові |
| Розмір (ширина) | середній (300-400 мм) |
| Розміри | 300 x 360 мм |
| Тип поверхности | control |
- Цена: 638 ₴