Батарея універсальна Aspiring Light 50 50000mAh PD\/22.5W (PB-L50)
- Готово к отправке
- Код: TZK1481383
2 949 ₴
+380 (99) 371-29-72
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Батарея універсальна Aspiring Light 50 50000mAh PD\/22.5W (PB-L50)Готово к отправке
2 949 ₴
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Ємність - 50000 mAh, електрохімічна система - Li-pol, Джерело заряду батареї - Micro-USB, USB Type C, мережа 220 В, інтерфейси підключення (вихід) - USB Type-C, 2 х USB, microUSB, Lightning, вихідний струм - 1.5 A, 3 A, 4.5 A, 2 A, розмір - 140 х 68
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Aspiring |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Черный |
| Назначение | Для роутера |
| Пользовательские характеристики | |
| Емкость | 50000 mAh |
| Інтерфейси підключення (вихід) | Lightning |
| Інтерфейси підключення (вхід) | USB Type-C |
| Артикул | PB-L50 |
| Выходной ток | 4.5 A |
| Входное напряжение | 5 V |
| Вхідний струм | 3.25 А |
| Гарантія, міс | 12 |
| Джерело заряду батареї | мережа 220 В |
| Електрохімічна система | Li-pol |
| Захист | індикатор залишкового заряду |
| Країна виробництва | Китай |
| Материал корпуса | Поликарбонат |
| Мoдель | Light 50 50000mAh PD\/22.5W |
| Особенности | Quick Charge 3.0 |
| Размер | 140 х 68 х 56 мм |
| Время зарядки | 3 години |
- Цена: 2 949 ₴